K18 Peptide Prep pH Maintenance Shampoo

Cena: 960,00 Kč Původní cena:

Šampon K18 Peptide Prep pH Maintenance je tajemství rovnováhy a lesku vašich vlasů. Tento výjimečný vlasový přípravek není jen dalším šamponem; je to cesta k harmonickým a zářivým vlasům.

Představte si šampon, který vaše vlasy nejen čistí, ale také udržuje jejich optimální pH rovnováhu. Šampon K18 Peptide Prep pH Maintenance je dirigentem této symfonie péče o vlasy. Šampon je napuštěn převratným bioaktivním peptidem K18, takže nejde jen o čištění, ale o péči na té nejvyšší úrovni.

Rozlučte se s chaosem kolísající hladiny pH a s ním spojenou mdlostí. Tento šampon je navržen tak, aby obnovil přirozenou rovnováhu vašich vlasů a zajistil, že zůstanou v ideálním stavu pro jejich sílu, lesk a vitalitu. Kouzlo spočívá v jedinečné peptidové technologii, která proniká hluboko do jádra vašich vlasů a s každým umytím obnovuje jejich molekulární strukturu. Výsledkem je, že nejen udržujete pH vlasů, ale aktivně je posilujete a vylepšujete.

Zažijte proměnu, kdy vaše vlasy získají zpět svůj lesk, hebkost a poddajnost. Šampon K18 Peptide Prep pH Maintenance je vhodný pro všechny typy vlasů a představuje každodenní rituál, který udržuje vaše vlasy v dokonalé harmonii a zajišťuje, že jsou vždy připraveny zářit.

Dejte sbohem každodennímu boji s nepoddajnými vlasy a přijměte krásu rovnováhy se šamponem K18 Peptide Prep pH Maintenance Shampoo. Pozvedněte svou rutinní péči o vlasy na zcela novou úroveň. Tento šampon je natolik šetrný, že ho můžete použít při každém mytí.

  • Použití: Vmasírujte do mokrých vlasů, zaměřte se na pokožku hlavy. Poté důkladně opláchněte. Opakujte dle potřeby.
     
  • Složení: Water (Aqua) (Eau), Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl 2-Sulfolaurate, Sodium Lauryl Sulfoacetate, sh-Oligopeptide-78, Panthenol, Glycerin, Sodium Phytate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Disodium 2-Sulfolaurate, Caprylyl Glycol, Caprylhydroxamic Acid, Benzoic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Fragrance (Parfum), Limonene.
     
  • Objem: 250 ml