Malibu C Leave-in Mist Conditioner

Cena: 490,00 Kč Původní cena:

Máte pocit, že vaše vlasy jsou suché, poškozené a bez života? S Leave-in Mist Conditioner od Malibu C získáte lehkou, ale intenzivní péči, která revitalizuje vaše vlasy s každým použitím. Tento inovativní leave-in kondicionér je navržen tak, aby vám poskytl okamžitou úlevu a trvalou regeneraci bez zatížení vlasů.

Tento kondicionér vytváří ochranný film, který chrání vlasy před škodlivými vlivy prostředí, jako jsou sluneční záření a znečištění. Výživná směs přírodních extraktů a vitamínů navíc vlasům dodává potřebnou hydrataci a zanechává je hedvábně měkké. Díky tomu také zjednodušuje rozčesávání a redukuje lámání vlasů.

  • Použití: Vlasy nejprve umyjte šamponem a důkladně vymyjte zbytky produktu. Následně aplikujte Leave-in Mist Conditioner do vlhkých, ručníkem vysušených vlasů, a upravte jako obvykle. Aplikovat můžete i před koupáním v chlorované či mořské vodě, aby byly vlasy chráněny před školdlivými účinky.
     
  • Složení: Water/Aqua/Eau, Butylene Glycol, PEG-12 Dimethicone, Amodimethicone, Glycerin, Benzophenone-4, Isostearamidopropyl Morpholine Lactate, Panthenol, Cetrimonium Chloride, Hydrolyzed Rice Protein, Allantoin, Linum Usitatissimum Seed Extract, Citric Acid, Trideceth-12, Fragrance/Parfum, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate.
     
  • Objem: 266 ml