Malibu C

Malibu C díky své inovativní patentované technologii účinně bojuje proti negativním účinkům minerálů obsažených v tvrdé vodě, které se mohou hromadit na vlasech i vlasové pokožce. Vlivem toho jsou vlasy suché, ztrácí lesk a lámají se, a pokožka hlavy je podrážděná. Produkty Malibu C tyto nánosy odstraňují, a vlasy tak získají zpět svou přirozenou měkkost, lesk a zdravý vzhled.

Objednejte se na salonní kúru Malibu C - hloubkové čištění vlasů od nánosů minerálů a zbytků stylingových produktů.

Malibu C je renomovaná značka vlasové kosmetiky, která si získala své místo na trhu díky své dlouholeté tradici a kvalitě. Byla založena v roce 1985 a od té doby se stala oblíbenou volbou mnoha zákazníků a profesionálních kadeřníků po celém světě.

Tata značka nabízí širokou škálu produktů, které jsou určeny pro všechny typy vlasů. Všechny produkty jsou navrženy tak, aby pomohly obnovit zdraví vlasů a dodat jim potřebnou hydrataci a živiny. Díky svému unikátnímu složení jsou produkty Malibu C ideální volbou pro ty, kteří chtějí posílit a zlepšit stav svých vlasů a vrátit jim ztracený lesk a sílu.

Malibu C je známá svými produkty, které díky své inovativní patentované technologii účinně bojují proti negativním účinkům tvrdé vody. Ta totiž obsahuje vysoké množství minerálů jako je vápník, měď nebo železo. Tyto minerály se mohou hromadit na vlasech i vlasové pokožce, v důsledku čehož jsou vlasy suché, ztrácí lesk a lámají se. Pokožka hlavy je podrážděná, může dojít i k výskytu lupů. Produkty Malibu C obsahují speciální složky, které na sebe vážou nejen tyto minerály, ale i zbytky stylingových produktů, a odstraňují je z vlasů i vlasové pokožky. Díky tomu vlasy získají zpět svou přirozenou měkkost, lesk a zdravý vzhled.

Malibu C čištění vlasů - salonní kúra

Nejprve se do vlasů aplikuje Malibu C Un-Do-Goo > pH 9 Shampoo - vysoce efektivní a čistící šampon, který odstraňuje nánosy stylingových přípravků bez narušení přirozené rovnováhy vlasů. Vlasy se následně jemně prosuší ručníkem a vmasíruje se Malibu C Crystal Gel, který efektivně ostraňuje nánosy minerálů a chloru, které se hromadí na vlasových vláknech a pokožce hlavy vlivem mytí vlasů tvrdou či koupáním v bazénu. Dále se hlava se zakryje igelitovou čepicí nebo fólií a zahřívá se v rozmezí 15-45 min, časový interval se odvíjí od množství nánosu. Po uplynulém čase se produkt důkledně smyje a vlasy se znovu umyjí Malibu C šamponem, a na závěr se aplikuje kvalitní péče v podobě masky či kondicionéru. Výsledkem jsou dkonale čisté, přirozeně měkké, poddajné, lesklé a zdravé vlasy.

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Nenechte si ujít žádné akce a novinky!

Přihlaste se do odběru newsletteru a nic vám již neuteče 😉


Nenechte si ujít žádné akce a novinky!
Přihlaste se do odběru newsletteru a nic vám již neuteče 😉