K18

Produkty značky K18 jsou vhodné pro různé typy vlasů a jsou navrženy tak, aby poskytovaly intenzivní péči a ochranu vlasů před škodlivými vlivy prostředí. Získejte zpět zdravé a krásné vlasy díky inovativní vlasové kosmetice K18.

Objednejte se na salonní ošetření K18 - intenzivní kúru pro poškozené vlasy.
Ke službě je navíc ZDARMA 5 ml K18 maska pro domácí použití v hodnotě 290 Kč.

K18 je značka vlasové kosmetiky, která se odlišuje od ostatních svou inovativní a efektivní technologií péče o vlasy. Byla založena v roce 2016 s vizí poskytnout zákazníkům kvalitní produkty, které opraví a obnoví poškozené vlasy a vrátí jim zdravý vzhled a lesk.

Hlavním principem fungování patentované technologie K18 je keratin - protein, který je základním stavebním prvkem vlasů. Keratin pomáhá obnovit strukturu vlasů a poskytuje jim potřebnou sílu a pevnost. K18 využívá keratin k tomu, aby pronikl hluboko do vlasového vlákna a zevnitř opravil poškození způsobené chemickým ošetřením, tepelným stylingem nebo okolním prostředím. Díky tomu se vlasy stávají silnějšími, odolnějšími a zdravějšími.

Salonní kúra K18

K18 je bezoplachové ošetření na bázi peptidů, které opravuje poškození vlasů za pouhé 4 minuty. PEPTIDE18K obnovuje celostní zdraví vlasů tím, že se zaměřuje na sílu a elasticitu jádra vlasů.

Průběh ošetření a využití jednotlivých produktů K18 je přizpůsobeno potřebám vlasů při konkrétním typu služby. Při pocedurách se mezi sebou kombinují produkty K18 PRO chelating hair complex, K18 PRO mist, K18 Peptide Prep Detox Shampoo, K18 Peptide Prep pH Maintenance Shampoo a K18 PRO mask.

Produkty K18 si také můžete koupit na našem e-shopu

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Nenechte si ujít žádné akce a novinky!

Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉


Nenechte si ujít žádné akce a novinky!
Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉